Manufaktura Armin Strom,
exkluzivní značka na českém trhu

Armin Strom je vyhlášeným mistrem skeletování hodinek, který se tomuto umění věnuje už přes čtyřicet let. Ovšem až díky investorovi Willy Michelovi se individuální výrobce proměnil v hodinářskou firmu (2006) sídlící v Biel/Bienne v srdci švýcarského hodinářství.

První řadou, která využila firemní kalibr, byl One Week představený poprvé basilejském veletrhu 2010. Společně s modelem Regulator ve čtyřech provedeních (Fire, Earth, Air a Water) jsou nabídkou podznačky Armin by Armin Strom.

 

Vulcain,
hodinky amerických prezidentů

Hodinky švýcarské značky Vulcain měly odedávna tu čest být hodinkami amerických prezidentů. Jejich nejnovějším majitelem je i Barack Obama. Ale zatímco všichni jeho předchůdci, například Johnson, Truman, Nixon a Clinton, si museli budíček na zápěstí natahovat ručně, Obama tuto starost už nemá.

Jeho model je totiž vybavený novým automatickým strojkem. Hodinářská manufaktura se sídlem v Le Locle neustále svůj strojek s funkcí alarmu zdokonaluje. A kalibr V-21 je jejím dalším milníkem, prvním strojkem s funkcí alarmu s automatickým nátahem. Legenda se tedy opět vrátila, a to ve zdokonaleném provedení.

 

Proč navštívit Rychnov n. Kn.

Důvody proč navštívit náš obchod a město Rychnov nad Kněžnou včetně jeho okolí.

Další naše aktivity

Užitečné odkazy