Šperky

Šperky dostupné v Chaloupkách, RK

Exkluzivní šperky dostupné v Chaloupkách, Rychnov nad Kněžnou. Více informací níže nebo po kliku na značku šperků.
Guy Laroche | Céramique K Diamant | Brosway

Další služby

Výkup zlatého a stříbrného materiálu. Možnost platby protihodnotou.


Šperky dostupné v LIMA centru, RKGuy Laroche

Z celosvětového známého francouzského šarmu vychází Guy Laroche ve své řadě Enlacement, určené pro smyslné, odvážné a elegantní ženy, jimž jsou tyto klenoty společníkem jak pro každodenní nošení, tak i pro zvláštní příležitosti. Prsteny jsou splétané do symbolického splynutí dvou linií, obou bytostí nebo osudů těsně spojených láskou. Jejich pouta jsou pevná pro celý život. Tyto 18tikarátové šperky osázené brilianty a vůbec všechny klenoty Guy Laroche se stávají nepostradatelnými součástmi ženského půvabu.

V třech barvách přicházejí za krásnými ženami náhrdelníky, náušnice a prsteny Attachment, nově osázené hi-tech keramikou a to jako posledním módním hitem. Záleží jen na ženách, zvolí-li kombinaci bílo-černou nebo výjimečnou hnědou keramiku doplněnou žlutým zlatem s brilianty...

Guy Laroche obohatil svou stěžejní kolekci také o extravagantní kombinaci hi-tech keramiky s drakokamy jako rubíny, popřípadě černými nebo bílými brilianty. Výstřednost kolekce dokazuje nový styl šperků ve stylu spony - odkaz na počátky tvorby Guy Laroche a to jako tvůrce exkluzivních oděvů. Poslední novinkou od firmy Guy Laroche je set v kombinaci 18ti karátového zlata a briliantů v proplétané verzi..
Guy Laroche - více informací

 

Céramique K Diamant

Objevte revoluční styl šperků v kombinaci nového módního trendu a to preciznost high-tech keramiky v černé či bílé barvě doplněné 18ti karatovým zlatem a diamanty.
Céramique K Diamant - více informací